59th WeiqiTV European Go Congress Liberec, Czech Republic 25. 7. – 8. 8. 2015

Zaregistrovaní hráči

Jméno a příjmení Třída Stát Klub Události
1 Zhang Wendong 9p CN
2 Muraoka Shigeyuki 9p JP Kansai
3 Yamashiro Hiroshi 9p JP
4 Kazuhiro Imai 6p JP
5 Hayashi Kozo 6p JP
6 Sakamoto Yasuo 5p JP
7 Han Han 5p CN Beij
8 Guo Juan 5p NL Hilv
9 Zhao Shouxun 5p CN Beij
10 Taranu Catalin 5p RO Bucu
11 Hwang In-seong 8d FR Zur
12 Muraoka Mika 4p JP Kansai
13 Lee Hajin 3p KR
14 Li Cong 3p CN Beij
15 Dinerstein Alexandr 3p RU 16Kz
16 Wang Zheming 3p CN Shan
17 Fan Hui 2p FR 75Op
18 Zhao Baolong 2p CN Beij
19 Wang Xiangyun 2p CN Beij
20 Shigeno Yuki 2p JP
21 Lisy Pavol 1p SK DoSt
22 Surma Mateusz 1p PL Dzim
23 Li Ting 1p AT Wien
24 Cho Yeonwoo 1p KR
25 Jabarin Ali 1p IL TAv
26 Chan Yi-Tien 7d TW Taiw
27 Pop Cristian 7d RO CSRB
28 Shikshin Ilja 7d RU 16Kz
29 Ma Bin 7d CN
30 Noguchi Motoki 7d JP 38Gr
31 Kim Young-sam 7d KR BIBA
32 Matsumura Naoki 6d JP Yoko
33 Tsukamoto Toshimitsu 6d JP
34 Hao Yibo 6d CN Guan
35 Fu Yaqi 6d CN Sto
36 Kravets Andrii 6d UA Rivn
37 Mero Csaba 6d HU BuPe
38 Šilt Ondřej 6d CZ KGYC
39 Kachanovskyi Artem 6d UA Rivn
40 Debarre Thomas 6d FR 67SE
41 Westhoff Gerald 6d NL
42 Bogatskyy Dmytro 6d UA Kiev
43 Simara Jan 6d CZ KVaS
44 Bajenaru Dragos 6d RO Bucu
45 Sankin Timur 6d RU 77Mo
46 Mitic Dusan 6d RS NiSt
47 Liu Wenbo 6d CN Shan
48 Podpera Lukas 6d CZ APWS
49 Drean-Guenaizia Benjamin 6d FR 29Co
50 Shen Chih Hao 6d TW
51 Huang Yi-Feng 6d TW None
52 Qiu Wei 6d CN Shan
53 Blomback Fredrik 6d SE Stoc
54 Lin Viktor 6d AT Gote
55 Yao Cheng 6d CN Tian
56 Le_Calve Tanguy 6d FR 44Na
57 Burzo Cornel 6d RO BaMa
58 Kraemer Lukas 6d DE BN
59 Surin Dmitrij 6d RU 78SP
60 Suzuki Tsuneyuki 5d JP xxx
61 Zhurakovskyi Bohdan 5d UA Rivn
62 Obenaus Johannes 5d DE B
63 Jasiek Robert 5d DE B
64 Donzet Frederic 5d FR Panda
65 Fang Cao 5d CN Beij
66 Cheburakhov Andrej 5d RU 77Mo
67 Kato Takehiko 5d JP Fuj
68 Palant Michael 5d DE B
69 Eijkhout Michiel 5d NL Leid
70 Lidor Jonathan 5d IL TAv
71 Habu Koichiro 5d PL Krak
72 Yang Jun 5d CN Xian
73 Luo Gang 5d CN Beij
74 Siivola Matti 5d FI HGK
75 Yoshihara Kazuo 5d JP Chib
76 Kurita Shigeru 5d JP Toky
77 Huang Zhenyang 5d CN
78 Li Gangyi 5d CN Xian
79 Kovaleva Natalia 5d RU 74Ch
80 Campagnie Remi 5d FR 35Re
81 Hayashi Eiji 5d JP
82 Welticke Jonas 5d DE BN
83 Gao Gao 5d CN Beij
84 Spiegel Lothar 5d AT Gote
85 Papazoglou Benjamin 5d FR 35Re
86 Kruml Ondrej 5d CZ Brno
87 Li Yue 5d CH Zuri
88 Serban Mihai_Valentin 5d RO Cluj
89 Wang Shifang 5d CN Harb
90 Danek Vladimir 5d CZ
91 Ishida Masayuki 5d JP HoseiU
92 Fang Yunfan 5d CN Guan
93 Ge Yuhong 5d CN Beij
94 Fenech Antoine 5d FR 67SE
95 Mutabzija Zoran 5d HR Zagr
96 Eerbeek Alexander 5d NL Vink
97 Prokop Jan 5d CZ SRic
98 Fionin Grigorij 5d RU 78SP
99 Nyyssonen Juuso 5d FI YliG
100 Yoshida Takao 5d JP Toky
101 Tongyu Wang 5d CN YangShuang
102 Ditzhuijzen Zeno_van 5d NL Utre
103 Sedgwick James 5d CA Toro
104 Liu Zhengqi 5d CN Beij
105 Halchenko Mykhailo 5d UA Kyiv
106 Rehm Robert 5d NL Amst
107 Li Chenlai 4d CN Jiangsu
108 Radmacher Bernd 4d DE MEE
109 Yang Yi 4d CN Beij
110 Yatsenko Dmytro 4d UA Kyiv
111 Siukola Mikko 4d FI YliG
112 Sora Sorin Adrian 4d RO Crav
113 Gong Xiaoyu 4d CN Zhej
114 Mizuuchi Chihiro 4d JP Yok
115 Nakamura Makoto 4d JP
116 Imamura-Cornuejols Toru 4d FR 38Gr
117 Hamrah Schayan 4d AT Ebisu
118 Laatikainen Vesa 4d FI eGo
119 Bővíz Dominik 4d HU Szfv
120 Karadaban Denis 4d FR 38Gr
121 Liu Xinyu 4d CN Beij
122 Verhagen Rudi 4d NL Ensc
123 Park Myong Soo 4d KR Seo
124 Zhang Wentian 4d CN Beij
125 Stauder Leon 4d DE LU
126 Ohlenbusch Arne Steen 4d DK Hor
127 Poltronieri Bruno 4d GB WarU
128 Salignon Jerome 4d FR 38Gr
129 Wolter Bernd 4d DE B
130 Sato Toshio 4d JP
131 Budahn Michael 4d DE B
132 Huang Heyang 4d CN Beij
133 Budig Stefan 4d DE HH
134 Bogdanov Viktor 4d RU 10Pt
135 D'Bel Suzanne 4d MY Toky
136 Yumoto Tetsuya 4d JP
137 Wu Johnson Chao-Han 4d TW
138 Liang Zhijie 4d CN Beij
139 Lieberum Christopher 4d DE GOE
140 Kimura Hiroshi 4d JP xxx
141 Nevala Mikko 4d FI OGP
142 Guo Chengqing 4d CN Hang
143 Welter Marlon 4d DE GOE
144 Zémor Gilles 4d FR 33Bo
145 Komoto Tadashi 4d JP Toky
146 Jankovic Zoran 4d RS KGRa
147 Pristupa Pavel 4d RU 70To
148 Berben Tobias 4d DE HH
149 Jipp Thomas 4d DE HH
150 Huang Aja 4d GB Lndn
151 Kostka Ivan 4d CZ TFMi
152 Kaper Erik 4d NL Amst
153 Tseng Chi-Yang 4d TW Nckugo
154 Kanazashi Tatsuo 4d JP
155 Ismail-Akhunov Agzam 4d RU 77Mo
156 Fujino Kenji 4d JP Toky
157 You Xiaochuan 4d CN Beij
158 Lechasseur Jean-Sébastien 4d CA Biba
159 Seibt David 4d DE B
160 Savo Jesse 4d FI Haya
161 Paga Pierre 4d GB Cegc
162 Kikuta Yoshimasa 4d JP
163 Li Zheng 4d CN Tian
164 Kay Andrew 4d GB Bmhm
165 Frejlak Stanislaw 4d PL Wars
166 Lu Meng 4d DE MS
167 Michaeli Tal 4d IL TAv
168 Shoji Tadao 4d JP
169 Akiba Shunichi 4d JP
170 Knauf Barbara 3d DE K
171 Asano Itaru 3d JP
172 Urabe Yoshimichi 3d JP Kama
173 Cipra Petr 3d CZ MJes
174 Giedrojč Krzysztof 3d PL
175 Pace Alessandro 3d IT BIBA
176 Yoshida Michito 3d JP
177 Dubakovic Dragan 3d RS KGRa
178 Lextrait Cesar 3d FR 13Ma
179 Blanchard Benjamin 3d FR 75Ju
180 Riedeman Dick 3d NL Delf
181 Lee Semi 3d FR 38Gr
182 Knauf Torsten 3d DE KI
183 Granger Alban 3d FR 35Re
184 Pitrop Alexandru-Petre 3d RO Boto
185 Stankovic Mijodrag 3d RS NiSt
186 Iugulescu Sergiu_Dan 3d RO CSRB
187 Heshe Thomas 3d DK Kolding
188 Marz Michael 3d DE J
189 Avram Laura 3d RO Bist
190 Yang Luoyi 3d CN Shen
191 Marz Manja 3d DE J
192 Ohlenbusch Soeren 3d DK Oden
193 Kuehner Christian 3d DE MZ
194 Akiya Tatsushi 3d JP
195 Engels Andre 3d NL Eind
196 Meemken Kai 3d DE Bayreuth
197 Na Cong Chuan 3d CN
198 Kitada Toshiyuki 3d JP xxx
199 Khudoleev Artem 3d RU 77Mo
200 Poon Szeming 3d CN Hong
201 Bouwman Gelmer 3d NL Delf
202 Lips Fabien 3d FR 75Al
203 Shen Yao 3d CN Shan
204 Salo Tuomo 3d FI eGo
205 Batraev Vladimir 3d RU 63To
206 Shakhov Kim 3d RU 77Mo
207 Peng Zizhou 3d CN Sichu
208 Zhao Ruiliang 3d CN Shanghai
209 Sawada Susumu 3d JP Saga
210 Ota Nobuhisa 3d JP
211 Sun Sai 3d CN Beij
212 Beggerow Joachim 3d DE BS
213 Jacimovic Mihailo 3d RS KGRa
214 Wang Bengang 3d CN Shan
215 Sannes Paal 3d NO Oslo
216 Csizmadia Gyorgy 3d HU BuPe
217 Ota Akihiko 3d JP
218 Trinks Daniela 3d DE B
219 Tamura Akira 3d AU Bris
220 Hubert Jerome 3d FR 75Op
221 Zhou Runtao 3d CN Shan
222 Kettenring Thomas 3d DE M
223 Schreiber Timo 2d DE B
224 Baker Lucas 2d CH Zuri
225 Harada Katsusuke 2d JP
226 Arlander Markus 2d FI
227 Leung Joanne 2d GB NoCb
228 Karaerkek Kerem 2d TR Ank
229 Kouba Petr 2d CZ APWS
230 Kachanovskyi Mykhailo 2d UA Rivn
231 Uchikune Koichi 2d JP Izu
232 Digard Martin 2d FR 75Al
233 Lee Heng-Chen 2d TW Taiw
234 Dubiel Marika 2d NL Amvn
235 Tanaka Masao 2d JP
236 Hashiguchi Issei 2d JP Osak
237 Lajunen Pekka 2d FI HGK
238 Nishijima Akira 2d JP
239 Sambale Bernd 2d DE L
240 Umemoto Keizo 2d JP
241 Kachyna Ondrej 2d CZ Brno
242 Winkler Michael 2d AT Wien
243 Arsinoaia Viorel 2d RO Tims
244 Chen Longteng 2d FR 38SE
245 Inigo Yanez Pierre 2d FR 30Al
246 Vazquez Oscar 2d ES NamB
247 Walde Tashi 2d DE BN
248 Iguchi Hiromasa 2d JP Toky
249 Frangi Manuel 2d FR 06Ni
250 Hanevik Severin 2d NO Berg
251 Dumont Louis 2d FR 92An
252 Sakai Fujikazu 2d JP Toky
253 Lee Hsuan-Ju 2d TW Taiw
254 Sugime Masanao 2d JP Obih
255 Forstenlehner Michael 2d AT Linz
256 Noguchi Hidenori 2d JP Zush
257 Schuurink Ivo 2d NL Arnh
258 Heikkinen Arto 2d FI YliG
259 Weber Helmut 2d DE BN
260 Bantla Chafiq 2d DE DIN
261 Gorzhaltsan Vladimir 2d RU 78SP
262 Snidal Bronislav 2d CZ TOst
263 Mirka Jakub 2d CZ Plze
264 Maula Anttoni 2d FI YliG
265 Nakagawa Masahito 2d JP Zush
266 Uesaka Susumu 2d JP Toky
267 Grzeschniok Anton 2d DE F
268 Pittner Arved 2d DE B
269 Hjartnes Tomas 2d NO Berg
270 Romeika Ernestas 2d LT Kaun
271 Daimon Rokuro 2d JP
272 Hauenstein Andreas 2d US PaAl
273 Metta Carlo 2d IT Pisa
274 Zaleskas Vladas 2d LT Kaun
275 Kondo Shiro 2d JP Toky
276 Jensen Finn 2d DK OGK
277 clergue olivier 2d FR 13Ma
278 Zandveld Peter 2d NL Amst
279 Hyodo Susumu 2d JP Kaw
280 Heikkinen Juho 2d FI Pogo
281 Olsson Ulf 2d SE Gote
282 Cao Ngoc-Trang 2d FR 67SE
283 Uchida Minoru 2d JP Yoko
284 Boehme Janine 2d DE BZ
285 Snidal Bronislav 2d CZ TOst
286 Zakharzhevskyy Andriy 2d UA Roma
287 Sekiguchi Kiyoshi 2d JP Yoko
288 Li Haohan 2d CN 31To
289 Hanusch Gerd 2d DE M
290 Hageman Ger 1d NL Utre
291 Suzuki Shozo 1d JP Tsu
292 Cornuejols Dominique 1d FR 38Gr
293 Zingoni Alberto 1d IT Fire
294 Prince Nicholas 1d CA Hami
295 Aubelle Flavien 1d CH Ishi
296 Sora Adelina 1d RO Crav
297 Zhou Hong 1d CN Guan
298 Zellerer Harald 1d NL Amst
299 Ruse Victor 1d DE Himmelsturmer
300 Au Ming 1d NL DHaa
301 Schomberg Niels 1d DE MEE
302 Mex Gerd 1d DE Wil
303 Neumann Norbert 1d DE B
304 Aussibal Gabriel 1d FR 67SE
305 Nakano Yoshinori 1d GB Bmhm
306 Baaran Jens 1d DE BS
307 Ezoe Fumiomi 1d JP Sapp
308 Jordan Daniel 1d DE OL
309 Guo Naichun 1d DE DA
310 Huang Ying 1d CN
311 Yoshikai Keiichi 1d JP
312 Seres Julia 1d HU Fot
313 Poliak Miroslav 1d SK Brat
314 Manning Toby 1d GB Leic
315 Gauthier Henri 1d FR 21Di
316 Wandel William 1d NL Amst
317 Trippel Lorenz 1d CH Zur
318 Es Martin_van 1d NL Heer
319 Roads Francis 1d GB Wans
320 Hanebeck Nils 1d DE KI
321 Furjanic Lovro 1d HR Karl
322 Nakamura Hiromasa 1d JP Gora
323 Tadeáš Berkman 1d CZ Usti
324 Krogt Harry_van_der 1d NL Leid
325 Samukawa Tadashi 1d JP
326 Tecchio Pierre 1d FR 63Ce
327 Takeda Hideo 1d JP
328 Pennanen Juho 1d FI Yigo
329 Šimůnková Martina 1d CZ Jabl
330 Valkonen Jouni 1d FI Haya
331 Meyer Jürgen 1d DE RE
332 Goncalves Simao 1d LU Luxe
333 Li Bo 1d CN 78SP
334 Cieplý Aleš 1d CZ
335 Ipsen Sven-Olaf 1d DE HH
336 Law Yu_Kai 1d DE TR
337 Sgaravatti Niccolo 1d IT Pado
338 Jiruse Jaroslav 1d CZ Blan
339 Johansson Kim 1d SE Big
340 Nikula Janne 1d FI YliG
341 Mochida Takeshi 1d JP Sapp
342 Gaultier Astrid 1d FR 33Bo
343 Fang Fang 1d CN Guan
344 Izaki Masao 1d JP Kyot
345 Grigoriu Elian Ioan 1d RO Galt
346 Saering Patrick 1d DE OS
347 Miyajima Kuniaki 1d JP Kyo
348 Pitters Patrick 1d DE FL
349 Stoehr Marc 1d SE Stockholm
350 Haga Sverre 1d NO Oslo
351 Gudmundsson Hallbjorn 1d IS Reyk
352 Or Yahel 1d IL TAv
353 Nakayama Yoshitaka 1d JP Kaom
354 Schmidt Jakob 1d DE MR
355 Koch Colin-Marius 1d DE GOE
356 Norvio Eerik 1d FI YliG
357 Praz Sylvain 1d CH Neu
358 Goebl Vaclav 1d CZ
359 Sanet Joel 1d US Mia
360 Goettsche Thomas 1d DE B
361 Matsuo Masaki 1d JP Toyo
362 Knippel Arnaud 1d FR 76Ro
363 Raumann Frederik 1d DE D
364 Verhagen Ronald 1d NL Almere
365 Tappe Jochen 1d DE DA
366 Bartova Jitka 1d CZ APra
367 Silles Marco 1d DE BN
368 Codrin Vasiloanca 1d RO C.S.ATARI
369 Zhang Hui 1d CN Central London Go Club
370 Dicá Vladimír 1d CZ BecNTep
371 Milosevic Aleksandar 1d RS BGgo
372 Pankoke Jens 1d DE OL
373 Kleczkowska Klaudia 1k PL Olsz
374 Tsukamoto Kazuo 1k JP Toky
375 Osamu Saito 1k JP
376 Mramorov Andrej 1k RU 77Mo
377 Kittlitz Adrian 1k DE ED
378 Guenther Benjamin 1k DE B
379 Kirch Florian 1k DE ER
380 Brockman Marko 1k FI OGP
381 Jadron Milan 1k SK Brat
382 Berghoff Sebastian 1k DE HH
383 Scheuplein Vivian 1k DE DA
384 Yonemura Nobumasa 1k JP Toky
385 Šodek Dalibor 1k CZ TFMi
386 Warkentin Eric 1k FR 59Li
387 Bensel Rolf 1k DE DT
388 Mečíř Ladislav 1k CZ Libe
389 Waschipky Robert 1k DE L
390 Countcham Prakash 1k FR 92Bo
391 Sampedro Juan 1k ES NamB
392 Saito Osamu 1k JP Japan E-mail
393 Sato Hikaru 1k JP
394 Hadlich Uwe 1k DE B
395 Heuer Falk 1k DE OS
396 Izaki Yaeko 1k JP Kyot
397 Palmers Christian 1k AT Ebi
398 Wilken Volker 1k DE HH
399 Chladkova Tereza 1k CZ TFMi
400 Karttunen Reino 1k FI eGo
401 Zilberberg Viktor 1k RU 52NN
402 Racz Thomas 1k DE
403 Ammermann Christoph 1k DE Ulm
404 Sergeant Yves 1k FR 75Op
405 Pittner Thomas 1k DE B
406 Michal Timko 1k CZ APWS
407 Riedl Christian 1k DE BT
408 Czernia Rafael 1k DE W
409 Ohlenbusch Birgit 1k DE KI
410 Zhang Shuotong 1k CN
411 Koehler Axel 1k DE B
412 Pillon Thibault 1k CH Neu
413 Kehmann Hartmut 1k DE HB
414 Kadotani Naoto 1k JP Toky
415 Cockburn Michael 1k GB StAl
416 Rousseau Clement 1k FR 69Ly
417 Poerschke Chris 1k DE HD
418 Haas Richard 1k DE DA
419 White Michael 1k FR 76Ro
420 Luethke Hans-Eckart 1k DE SN
421 Huang Yicheng 1k CN
422 Lamprecht Martin 1k DE KI
423 Haga Erik_Nilsen 1k NO Oslo
424 Zubalik Michal 1k CZ TFMi
425 Niemi Antti 1k FI YliG
426 Csizmadia Robert 1k HU BuPe
427 Avenel Augustin 1k FR 63Ce
428 Pongracz Gregory 1k US gotham go club
429 Scott Lisa 1k US
430 Hensel Rainer 1k DE BN
431 Wirthmann Benjamin 1k DE F
432 Matsunaga Kiyoshi 1k JP Toky
433 Koller Thomas 1k CH Zur
434 Mallik Darrell 2k NL Amst
435 Baudis Petr 2k CZ APra
436 Effenberg Alfred 2k AT Wien
437 Ries Vilem 2k CZ APra
438 Chen Yifei 2k CH ER
439 Maltere Julien 2k FR 75Al
440 Moudrik Josef 2k CZ APra
441 Neubauer Peter 2k AT Gote
442 Loiseau Hugo 2k FR 75Ju
443 Adelsberger Christoph 2k DE KN
444 Grimm Kirsten 2k DE FR
445 Martinelli Alessandro 2k IT Roma
446 Berthomier Frederic 2k FR 75Al
447 Moldovan Christian 2k DE E
448 Donzet Cecile 2k FR 75Al
449 Novik Mikhail 2k EE Tart
450 Mori Kaoru 2k JP Toky
451 Hartmann Kirsten 2k DE BN
452 Vannieuwenhuyse Joost 2k BE Antw
453 Hricova Jana 2k CZ APmG
454 Xu Meide 2k DE GOE
455 Fenech Albert 2k FR 67SE
456 Cano Alain 2k FR 91Or
457 Waczulik Juraj 2k SK Brat
458 Kylmaenen Kai 2k SE Stoc
459 Sokolowsky Bernd 2k DE ER
460 Urban Andreas 2k DE B
461 Landskron Burkhard 2k DE GP
462 Kostka Hans 2k DE M
463 Averous Christophe 2k FR 67SE
464 Masson Lucie 2k FR 22La
465 Bourhis Francois 2k FR 75Al
466 Ito Seiichi 2k JP Chor
467 Messerschmidt Reinhardt 2k ZA Bris
468 Goerss Michael 2k US Ariz
469 Sakashita Satoshi 2k JP Toky
470 Jacobsen Manuel 2k DE HH
471 Artesi Stefano 2k IT Trie
472 Rueten-Budde Jan 2k DE HH
473 Plikk Michael 2k NO Oslo
474 Caha Frantisek 2k CZ APWS
475 Walvisch Demian 2k BE Antw
476 Galunov Jakov 2k IL HAI
477 Schirmer Leo 2k DE xyz
478 Tsujigaki Kenji 2k JP Kyo
479 Harvey Helen 2k GB Manc
480 Zoetzsche Hans 2k DE L
481 Walraet Matthieu 3k FR 75Pa
482 Parton Maurizio 3k IT Pisa
483 Kunisch Wulf 3k DE H
484 De_Francesco Leonardo 3k IT Roma
485 Runge Niels 3k NL Cule
486 Akaike Keiko 3k JP Toky
487 Crubellier Etienne 3k FR 63CE
488 Vannier Luc 3k FR 31To
489 Oka Isamu 3k IT Fire
490 Schomberg Karen 3k DE MEE
491 Popova Marina 3k RU 77Mo
492 Tozser Imre 3k HU Salg
493 Stiassny Martin 3k SE Leksand
494 Kondo Kazumi 3k JP Kiri
495 Sonnenberger Joerg 3k DE HRO
496 Vielfaure Charlotte 3k FR 07Au
497 Desjobert Jean-Marie 3k FR 35Re
498 Schimmel David 3k DE DD
499 Cherestes Andrei 3k RO
500 Mori Toshiya 3k JP Chi
501 Yoshino Sadayoshi 3k JP Sait
502 Blom Jaap 3k NL Leid
503 Zabirov Innokentij 3k RU 77Mo
504 Hrbek Stepan 3k CZ APmG
505 Daverkausen Bernd 3k DE B
506 Hessing Piet 3k DE B
507 Moorer Donald 3k NL Gron
508 Tomsu Adriana 3k CZ TFMi
509 Vápenka Petr 3k CZ
510 Pylypchuk Andrii 3k UA Rivn
511 Bouwman Gerard 3k NL Sall
512 Takeno Yusuke 3k JP
513 Severing Ingo 3k DE KI
514 Luber Tomáš 3k CZ TOst
515 Qiu Xin 3k CN Shan
516 Muehl Desiree 3k DE Wien
517 Kobayashi Takashi 3k JP Osak
518 Wilhelem Hugues 3k FR 75Al
519 Richter Uwe 3k DE FT
520 Imiya Teruo 3k JP Yoko
521 Arsentjev Egor 3k RU 77Mo
522 Sultanbekov Damir 3k RU 02Uf
523 Calon Ruben 3k NL Eind
524 Draaisma Henk 3k NL Venl
525 Mourik Henk 3k NL Amst
526 Waelde Simone 3k DE DA
527 Harvey Martin 4k GB Manc
528 Finke Martin 4k NL Utre
529 Toutain Jeremy 4k CH Lau
530 Wen George 4k GB
531 Palencar Ladislav 4k SK Kosi
532 Schulz Dominique 4k DE B
533 Eifinger Michael 4k DE MZ
534 Huyshe Roger 4k GB Shre
535 Kaniuk Geoff 4k GB Camb
536 Danek Michal 4k CZ Apra
537 Havik Tamara 4k NL DHaa
538 Ohlenbusch Marit 4k DK Hor
539 Aoyama Hisae 4k JP
540 Sakurai Ikuma 4k AT Go7
541 Rouquette Gregory 4k FR 06Ni
542 Vrablik Jan 4k CZ APra
543 Weigmann Arved_Ben_Gerhard 4k DE P
544 Kares Ondrej 4k CZ MJav
545 Bohm Stanislav 4k CZ TOst
546 Nozar Mikulas 4k CZ Brno
547 Blek Dominik 4k PL Toru
548 Boyen Kris 4k BE Leuv
549 Wagner Gabriel 4k DE TR
550 Xu Ling 4k DE HH
551 Szychowiak Wojciech 4k PL Bydg
552 Šturm Tomáš 4k CZ TOst
553 Dejouhanet Christophe 4k FR 22La
554 Krajnov Anton 4k RU 77Mo
555 Zimdars Joschka 4k DE Hannover
556 Anderson Christian 4k AT Go7
557 Hilgenbos Wim-Jan 4k NL Amer
558 Green Jonathan 4k GB Leam
559 Irl Cornelia 4k US PaAl
560 Zemor Solal 4k FR 33Bo
561 Hebsacker Steffi 4k DE HH
562 Nishiura Keiji 4k JP xxx
563 Zhang Ailian 4k FR 67SE
564 Boesze Daniel 4k AT Go7
565 Runavot Pierre 4k FR 84Av
566 Junek Martin 4k CZ Brno
567 Malinic Natasa 4k BA Banj
568 Solomojchenko Ilja 4k RU 77Mo
569 Conradi Paul 4k DE HH
570 Miroslava Goeblova 4k CZ
571 Takechi Harumi 4k JP Kawa
572 Braida Vivien 4k FR 94No
573 Schweitzer Erik 4k DE W
574 Steinbuch Jonathan 4k DE OS
575 Brummelkamp Erik 4k NL Nijm
576 Sato Taeko 5k JP Kyot
577 Willemson Jan 5k EE Tart
578 Rocher Jeremie 5k FR 94Ca
579 Pirvu Andreea-Elena 5k RO Brai
580 Merk Guido 5k DE HH
581 Nara Taeko 5k JP Toky
582 Sedlacek Jiri 5k CZ APra
583 Kohonen Sari 5k FI eGo
584 Bernscherer Christian 5k AT Go7
585 Oravec Ivan 5k SK Brat
586 Roelofs Yvonne 5k NL Utre
587 Hjartnes Kjetil 5k NO Berg
588 Suarez Ivan 5k FR 72Ma
589 Sapach Oleg 5k RU 78SP
590 Stalinski Emilia 5k DE B
591 Bensel Naomi 5k DE DT
592 Souchay Jean 5k FR 75OB
593 Pavelka Antonin 5k CZ Brno
594 Oesch Jean-Luc 5k CH Lau
595 Muteki Fumiko 5k JP
596 Dulac Olivier 5k FR 38Gr
597 Cherepanov Gleb 5k RU 54No
598 Waczulikova Barbora 5k SK Brat
599 Bolander Jacob 5k SE Falu
600 Gavrilov Oleg 5k RU 78SP
601 Crispien Ilona 5k DE Tue
602 Bailey Stephen 5k GB Arun
603 Jansky Dusan 5k CZ APmG
604 Vasa Vojtech 5k CZ APmG
605 Kraus Carsten 5k DE PF
606 Podbiol Krzysztof 5k PL Chor
607 Mezin Savva 5k RU 77Mo
608 Tobias Jiri 5k CZ Brno
609 Qiu Xu 5k CN Shan
610 Andreas Ebert 5k DE
611 Nemčok Michal 5k CZ TFMi
612 Kouba Zdenek 5k CZ APWS
613 Van_Nyen Roel 5k BE Antw
614 Limbach Yvonne 5k DE B
615 Durand Briac 5k FR 34Mo
616 Hoedtke Matthias 5k DE HL
617 Jourdan Marc 5k FR 75Al
618 Gajdos Chantal 5k FR 63Ce
619 Richard Sylvain 5k FR 44MN
620 Hrušková Jana 5k CZ TOst
621 Pilet Arnaud 5k CH TdP
622 Zhu Tian Rong 5k CA CamU
623 Samajova Kamila 5k CZ TOst
624 Petrashevska Nika 5k UA Kyiv
625 Thoerner Vanessa 5k DE GT
626 Tomek Vitezslav 5k CZ TFMi
627 Chauvin Christian 5k FR Lisb
628 Wegiel Ireneusz 5k PL Wars
629 Bauma Jiri 5k CZ APra
630 Tarasenko Svitlana 5k UA Kyiv
631 Bink Fons 5k NL Eind
632 Tomek Vojtech 5k CZ TFMi
633 Husmann Patrick 5k DE B
634 Schultze Achim 5k DE Goettingen
635 Ahrens Ines 5k DE MS
636 Medak Damir 5k HR Zagr
637 Kubitova Josefa 6k CZ APWS
638 Smolarikova Sona 6k SK Kosi
639 Bővíz László 6k HU Szfv
640 Neumann Joachim 6k ES Barc
641 Sanada Takamasa 6k JP Kansai
642 Dvoracek Jindrich 6k CZ MJes
643 Durand Adrien 6k FR 44Na
644 Narjes Mieke 6k DE HH
645 Harasimowicz Marcin 6k PL Krak
646 Heinicke Frank 6k DE L
647 Schulz Malte 6k DE HH
648 Kachanovskyi Volodymyr 6k UA Rivn
649 Bertok Davide 6k IT Trie
650 Mauke Andreas 6k DE M
651 Kondo Hideki 6k IT Fire
652 Arsinoaia Ioan_Alexandru 6k RO Tims
653 Solomojchenko Alexandra 6k RU 77Mo
654 Dankova Lenka 6k CZ APra
655 Jin James 6k SE Bot
656 Costea Valeria 6k RO Bucu
657 Tawussi Frank 6k DE H
658 Khafizov Andzhej 6k RU 16Kz
659 Mullens Richard 6k GB Lonc
660 Moravec Miloslav 6k CZ TOst
661 Meyer Jan Christian 6k DE H
662 Kapfer Wolfgang 6k DE Reg
663 Bourquin Laurent 6k FR
664 Balduin Kalli 6k DE B
665 Paar Kurt 6k AT Frau
666 Bohdanovych Vadym 6k UA Kyiv
667 Lindner Cindy 6k DE B
668 Fokina Alexandra 6k RU 77Mo
669 Osthaus Martin 6k DE HB
670 Csizmadia Miklos 6k HU BuPe
671 Boittin Cedric 6k FR 90Be
672 Graef Danny 6k DE B
673 Domanski Filip 6k PL Wars
674 Wiedner Marcel 7k DE BZ
675 Podpera Milos 7k CZ APWS
676 Fink Gabriel 7k DE B
677 Derrien Luc 7k FR 35Re
678 Piffel Christopher 7k AT Go7
679 Huber Alexander 7k AT Go7
680 Thao Michael 7k FR 35Re
681 Cassidy John 7k BE Leuv
682 Praus Jan 7k CZ APmG
683 Stojanovic Voja 7k BE
684 Rocher Mathias 7k FR 69Ly
685 Muche Florian 7k DE HH
686 Schendel Birgit 7k DE HH
687 Tschachtli gabriel 7k FR kgs
688 Grotepass Christoph 7k DE E
689 Werner Peter 7k DE UL
690 Pecha Vladan 7k CZ TFMi
691 Salo Aura 7k FI eGo
692 Klaudis Benedikt 7k CZ APra
693 Ellenbroek Han 7k NL Utre
694 Donle Michaela 7k DE P
695 Mandel Philipp 7k DE Jena
696 Kushnir Roman 7k UA Rivn
697 Nina Prudova 7k RU 77Mo
698 Tranchida Philippe 7k BE Pant
699 Horan David 7k GB Ches
700 Janos Radim 7k CZ UDec
701 Marsh Matt 7k GB Shfd
702 Hassel Ulf_von 7k DE HLD
703 Tao Shende 7k DE TR
704 Rusanovskyi Dmytro 7k UA Kyiv
705 Rieger Marc_Oliver 7k DE TR
706 Dittmann Jenny 7k DE KI
707 Lindholm Joakim 7k SE Big
708 Kirch Daniel 8k DE BN
709 Okawa Atsuko 8k JP Mori
710 Finkelnberg Hans 8k NL Leid
711 Schröter Georg 8k DE Dresden
712 Ringel Juergen 8k DE A
713 Likosar Valentin 8k SI Krnj
714 Malko Yaroslav 8k UA Rivn
715 Chizuko Sento 8k JP Toky
716 Andre Simon 8k ES Gast
717 Wal Henk_van_der 8k NL Leid
718 Margaryan Sofya 8k AM Armen
719 Steffensen Michael 8k DK OGK
720 Vasova Dita 8k CZ APmG
721 Menendez Alejandro 8k ES NamB
722 Averty Benoit 8k FR 35Re
723 Krentz Tony 8k DE HL
724 Krajnov Jaroslav 8k RU 77Mo
725 Anderson Elisabeth 8k AT Go7
726 Rueten-Budde Doerte 8k DE HH
727 Furuyama Michiyo 8k JP Suit
728 Koskivaara Olli 8k FI Haya
729 Odobasic Drazen 9k HR Lipo
730 Medak Mirta 9k HR Zagr
731 Chen Yikuan 9k CH ER
732 Durik Juraj 9k SK Brat
733 Masarovic Julius 9k SK Brat
734 Riedeman Marcel 9k NL Delf
735 Škrle Jan 9k CZ ATea
736 Ganeeva Gulya 9k NL Delf
737 Schwede Robert 9k DE
738 Skuppin Lara 9k DE BN
739 Papazoglou Jean-Yves 9k FR 31To
740 Sajvaldová Zuzana 9k CZ Brno
741 Morozova Svetlana 9k RU 50Vi
742 Krotovych Oleh 9k CZ APra
743 Symonenko Viktoriia 9k UA Kyiv
744 Vonsovsky Jakub 9k CZ Brno
745 Ridley Patrick 9k GB Ches
746 Nørgaard Finn 9k DK OGK
747 Defer Tristan 9k CZ Brno
748 Sheredeko Heorhii 9k UA Kyiv
749 Zimmer Michael 9k DE EMD
750 Hubert Keiko 9k FR 75Op
751 Rusanovskyi Yevhen 9k UA Kyiv
752 van Dijk Steven 10k NL Goud
753 Caers Bart 10k BE Geel
754 Melkes Ondrej 10k CZ Brno
755 Bukovska Anezka 10k CZ APmG
756 Huang Jinsheng 10k CN
757 Girard Elise 10k FR 48AL
758 Adamek Jakob 10k AT Go7
759 Margaryan Anahit 10k AM Armen
760 Olexa Igor 10k SK Kosi
761 Chizuru Sakai 10k JP
762 Negri Ekaterina 10k RU 77Mo
763 Swiatkowska Ewa 10k PL Wars
764 Wolf Ramona 10k DE H
765 Lebon Joffrey 10k FR GRAUG clermont
766 Severing Fenja 10k DE KI
767 Alexander Casey 10k unknown Arun
768 Severing Lynn 10k DE KI
769 Durand Tudual 10k FR 34Mo
770 Pitchford Anthony 10k GB Ches
771 Zacek David 10k CZ APWS
772 Ge Yao 10k CN Beij
773 Breitenbauch Gudrun 10k DE HH
774 Freeman Edward 10k GB Bmhm
775 Hallamaa Malviina 10k FI YliG
776 Posset Jorit 11k AT Go7
777 Mramorov Mikhail 11k RU 77Mo
778 Takeuchi Mieko 11k JP Toky
779 Soukup Jinřdich 11k CZ ATea
780 Giurin Stefano 11k IT Rave
781 Marconi Anna 11k IT Udin
782 Freiburghaus Sandra 11k CH Thun
783 Marz Ferdinand 11k DE J
784 Waczulikova Kristina 11k SK Brat
785 Kübler Joschka 11k DE HH
786 Donner Lela 11k DE B
787 Malkiewicz Wojciech 11k PL Toru
788 Gysson Jyrgen 11k EE Tart
789 Misak Vojtech 11k CZ APWS
790 Cafourek Petr 11k CZ APmG
791 Kopáček Petr 11k CZ
792 Gavigan Gerry 11k GB SLon
793 Pelekh Vitalii 11k UA Rivn
794 Arsentjev Andrej 11k RU 77Mo
795 Kullik Bettina 12k DE SN
796 Ličytė Janina 12k LT Viln
797 Medak Robert 12k HR Zagr
798 Dvoracek Mikolas 12k CZ MJes
799 Bővízné Detre Judit 12k HU Szfv
800 Kubita Mikulas 12k CZ APWS
801 Gulasi Josef 12k CZ Plze
802 Siivola Sinikka 12k FI Bosh
803 Podpěrová Anna 12k CZ APWS
804 Breitsprecher Julia 12k AT Go7
805 Doyle Carol 12k IE Dubl
806 Fricheteau Catherine 12k BE Pantin
807 Bashforth Stephen 12k GB Leic
808 Caliebe Frauke 13k DE KI
809 Classen Wolfgang 13k DE
810 Soligon Diego 13k NL Utre
811 Schomberg Jan 13k DE MEE
812 Jumelin Macha 13k FR Lorient
813 Atanasiu Ruxandra 13k RO Bucu
814 Ober Felix 13k DE
815 Malkiewicz Cezary 13k PL Toru
816 Slusarczyk Karolina 13k PL Wars
817 Skala David 13k CZ EPar
818 Ito Keiko 13k JP Nhk
819 Miyama Masako 13k JP Sai
820 Rieger Angelika 14k DE TR
821 Wegiel Magdalena 14k PL Warsaw
822 Odobasic Branko 14k HR Lipo
823 Pines Bar 14k IL Hai
824 Goloubkov Alexandra 14k FR 13Ma
825 Hashimura Keiko 14k JP Kans
826 Csizmadia Viktoria 14k HU BuPe
827 Toyonaga Toshiyuki 14k JP Ouji
828 Derrien Christele 15k FR 35Re
829 Sedgwick Owen 15k CA Toro
830 Wang Yunfang 15k CN Beij
831 Kocheganov Viktor 15k RU 52NN
832 TOMOKIYO Constance-Mutsuko 15k FR 75Pa
833 Riedeman Emil 15k NL Delf
834 Stalinski Sven 15k DE B
835 Donle Isabel 15k DE P
836 Hrbkova Marta 15k CZ APmG
837 Krajnov Alexander 15k RU 77Mo
838 Collard Carlos 15k FR 67SE
839 Iwamoto Yuriko 15k JP
840 Audouard Simon 15k FR 13Ma
841 Li Yizhi 15k CN Beij
842 Neubert Philipp 15k DE L
843 Strelec Petr 15k CZ APra
844 Syrachev Vladimir 15k RU 16Kz
845 Xie Jianmei 15k CN Beij
846 Nitsch Bruno 16k DE EMD
847 Wang Mei 16k DE TR
848 Fárek Martin 16k CZ
849 Khudoleeva Olga 16k RU 77Mo
850 Breyer Bernd Theodor 16k AT Go7
851 Szychowiak Marianna 16k PL Bydg
852 Bailey Pauline 16k GB Arun
853 Igel Carsten 16k DE PB
854 Kondo Kimiyo 16k JP Toky
855 Defer Leon 16k CZ Brno
856 Schweitzer Johannes 16k DE W
857 Stelbacky Mojmir 17k SK Kosi
858 Dvorackova Eva 17k CZ MJes
859 Schramm Christina 17k DE KI
860 Thomas Merk 17k DE HH
861 Bohatyrenko Yelyzaveta 17k UA Kyiv
862 Ipsen Beate 17k DE Hamb
863 Defer Thierry 17k CZ Brno
864 Tamura Kiyo 17k AU
865 Nakamura Hisako 17k JP
866 Arffman Riina 18k FI YliG
867 Sanada Fumi 18k JP Kans
868 Hilgenbos Qiang 18k NL Amer
869 Alimova Olga 18k MD Beij
870 Oesch Luca 18k CH Lau
871 Hrbek Michal 18k CZ APmG
872 Gardowsky Angelika 18k AT Go7
873 Nakamura Mieko 18k JP Yok
874 Kroupa Pavel 18k CZ Brno
875 Sedgwick Alice 18k CA Toro
876 Kunath Heidi 19k DE BZ
877 Medak Stjepan 19k HR Zagr
878 Saltarelli Antoine 19k FR 21Di
879 Devouassoux Fleur 19k FR 73Ch
880 Hensel Christiane 19k DE BN
881 Vavrich Adam 20k CZ
882 Pang Andy 20k CH
883 Luochen Liang 20k CN Beij
884 Brockman Tiia 20k FI Oulu
885 Stobiecki Bartłomiej 20k PL Lodz
886 Rogers John 20k GB Card
887 Dvoracek Alexandr 20k CZ MJes
888 Burzo Diana 20k RO KiseiBM
889 Stelbacka Dominika 20k SK Kosi
890 Suslik Branislav 20k SK xxx
891 Palencarova Alena 20k SK Kosi
892 Durand Laouen 20k FR 34Mo
893 Stelbacka Martina 20k SK Kosi
894 Stránská Markéta 20k CZ APWS
895 Yu Meng 20k SE Bot
896 Peres Aurelie 20k FR 63Ce
897 Jin Mattias 20k SE Bot
898 Shen Zhixing 20k CN Shan
899 Ekstroem Elisabeth 20k SE Bot
900 Pylypchuk Arsen 20k UA Rivn
901 Alimov Andrei 20k MD
902 Komoto Keiko 20k JP Toky
903 Germer Sascha 20k DE
904 Ono Nobuko 20k JP Osak
905 Hebsacker Hannah 20k DE Hamburg
906 Mombaecher Enno 20k DE Hamb
907 Jirusova Anezka 20k CZ Blan
908 Li Jingna 20k CN Beij
909 Li Shanshan CN
910 Yoshioka Takeo JP Kyot
911 Podperova Radka CZ APWS
912 Draaisma Annegreet NL Venl
913 Bauer Marcus DE
914 Mao Xiaoling CN
915 Sun Ruoying CN
916 Zhu Le CN
917 Grosser Tomáš CZ
918 Stalinski Felicia DE B
919 Zhao Hongye CN
920 Volkov Maxim RU
921 Stalinski Viktor DE B
922 Kitada Chikako JP xxx
923 Marz Leopold DE J
924 Li Guangsen CN
925 Volkova Elena RU
926 Bhatti Sameer PK
927 Zhuchkov Mikhail RU
928 Glaude Tom FR 63Ce
929 Marz Larissa DE J
930 Shi Liangchang CN
931 Qian Yi CN
932 Averina Maiia RU
933 Lo Ya-chien TW
934 Xiang Lihua CN
935 Ilie Sebastian-Leonard RO
936 Graupner Ines DE
937 Bu Ming CN
938 Liu Tong CN
939 Katarzyna Szychowiak PL Bydgoszcz
940 Hanečková Radka CZ
941 Trenkler Gerhard AT
942 Gimat Brigitte DE BS
943 Klein Yvonne DE
944 Chu Fong HK
945 Ebbesen Elke DE Hamb
946 Yanbukhtina Nailya RU EGC 2016 Organizing Committee
947 Li Yondong CN Shan
948 Yang Junqing CN
949 Zhu Fang CN Hong
950 Lamprecht Bernhard DE Hamb
951 Kirill Shevchenko RU
952 Ren Jing CN
953 Antonenko Liudmila RU EGC 2016 Organizing Committee
954 Sun Ruoying CN