59th WeiqiTV European Go Congress Liberec, Czech Republic 25. 7. – 8. 8. 2015

Zaregistrovaní hráči

Jméno a příjmení Třída Stát Klub Události
1 Zhang Wendong 9p CN
2 Muraoka Shigeyuki 9p JP Kansai
3 Yamashiro Hiroshi 9p JP
4 Kazuhiro Imai 6p JP
5 Hayashi Kozo 6p JP
6 Zhao Shouxun 5p CN Beij
7 Taranu Catalin 5p RO Bucu
8 Guo Juan 5p NL Hilv
9 Sakamoto Yasuo 5p JP
10 Han Han 5p CN Beij
11 Hwang In-seong 8d FR Zur
12 Muraoka Mika 4p JP Kansai
13 Lee Hajin 3p KR
14 Wang Zheming 3p CN Shan
15 Dinerstein Alexandr 3p RU 16Kz
16 Li Cong 3p CN Beij
17 Zhao Baolong 2p CN Beij
18 Fan Hui 2p FR 75Op
19 Wang Xiangyun 2p CN Beij
20 Shigeno Yuki 2p JP
21 Li Ting 1p AT Wien
22 Lisy Pavol 1p SK DoSt
23 Cho Yeonwoo 1p KR
24 Jabarin Ali 1p IL TAv
25 Surma Mateusz 1p PL Dzim
26 Kim Young-sam 7d KR BIBA
27 Noguchi Motoki 7d JP 38Gr
28 Pop Cristian 7d RO CSRB
29 Shikshin Ilja 7d RU 16Kz
30 Chan Yi-Tien 7d TW Taiw
31 Ma Bin 7d CN
32 Burzo Cornel 6d RO BaMa
33 Surin Dmitrij 6d RU 78SP
34 Yao Cheng 6d CN Tian
35 Kraemer Lukas 6d DE BN
36 Liu Wenbo 6d CN Shan
37 Le_Calve Tanguy 6d FR 44Na
38 Tsukamoto Toshimitsu 6d JP
39 Mero Csaba 6d HU BuPe
40 Matsumura Naoki 6d JP Yoko
41 Kachanovskyi Artem 6d UA Rivn
42 Debarre Thomas 6d FR 67SE
43 Fu Yaqi 6d CN Sto
44 Blomback Fredrik 6d SE Stoc
45 Simara Jan 6d CZ KVaS
46 Sankin Timur 6d RU 77Mo
47 Mitic Dusan 6d RS NiSt
48 Hao Yibo 6d CN Guan
49 Kravets Andrii 6d UA Rivn
50 Drean-Guenaizia Benjamin 6d FR 29Co
51 Podpera Lukas 6d CZ APWS
52 Šilt Ondřej 6d CZ KGYC
53 Westhoff Gerald 6d NL
54 Bogatskyy Dmytro 6d UA Kiev
55 Bajenaru Dragos 6d RO Bucu
56 Shen Chih Hao 6d TW
57 Huang Yi-Feng 6d TW None
58 Qiu Wei 6d CN Shan
59 Lin Viktor 6d AT Gote
60 Li Gangyi 5d CN Xian
61 Sedgwick James 5d CA Toro
62 Yoshida Takao 5d JP Toky
63 Ditzhuijzen Zeno_van 5d NL Utre
64 Kovaleva Natalia 5d RU 74Ch
65 Campagnie Remi 5d FR 35Re
66 Liu Zhengqi 5d CN Beij
67 Rehm Robert 5d NL Amst
68 Papazoglou Benjamin 5d FR 35Re
69 Gao Gao 5d CN Beij
70 Suzuki Tsuneyuki 5d JP xxx
71 Li Yue 5d CH Zuri
72 Serban Mihai_Valentin 5d RO Cluj
73 Ishida Masayuki 5d JP HoseiU
74 Obenaus Johannes 5d DE B
75 Danek Vladimir 5d CZ
76 Fionin Grigorij 5d RU 78SP
77 Fang Cao 5d CN Beij
78 Fang Yunfan 5d CN Guan
79 Jasiek Robert 5d DE B
80 Mutabzija Zoran 5d HR Zagr
81 Kato Takehiko 5d JP Fuj
82 Eijkhout Michiel 5d NL Leid
83 Lidor Jonathan 5d IL TAv
84 Habu Koichiro 5d PL Krak
85 Halchenko Mykhailo 5d UA Kyiv
86 Yoshihara Kazuo 5d JP Chib
87 Kurita Shigeru 5d JP Toky
88 Hayashi Eiji 5d JP
89 Zhurakovskyi Bohdan 5d UA Rivn
90 Spiegel Lothar 5d AT Gote
91 Cheburakhov Andrej 5d RU 77Mo
92 Kruml Ondrej 5d CZ Brno
93 Donzet Frederic 5d FR Panda
94 Welticke Jonas 5d DE BN
95 Wang Shifang 5d CN Harb
96 Palant Michael 5d DE B
97 Ge Yuhong 5d CN Beij
98 Fenech Antoine 5d FR 67SE
99 Siivola Matti 5d FI HGK
100 Eerbeek Alexander 5d NL Vink
101 Prokop Jan 5d CZ SRic
102 Huang Zhenyang 5d CN
103 Yang Jun 5d CN Xian
104 Luo Gang 5d CN Beij
105 Nyyssonen Juuso 5d FI YliG
106 Tongyu Wang 5d CN YangShuang
107 Seibt David 4d DE B
108 Kikuta Yoshimasa 4d JP
109 Ismail-Akhunov Agzam 4d RU 77Mo
110 Lu Meng 4d DE MS
111 Michaeli Tal 4d IL TAv
112 Shoji Tadao 4d JP
113 Akiba Shunichi 4d JP
114 Li Zheng 4d CN Tian
115 Zémor Gilles 4d FR 33Bo
116 Kay Andrew 4d GB Bmhm
117 Frejlak Stanislaw 4d PL Wars
118 Li Chenlai 4d CN Jiangsu
119 Mizuuchi Chihiro 4d JP Yok
120 Pristupa Pavel 4d RU 70To
121 Nakamura Makoto 4d JP
122 Radmacher Bernd 4d DE MEE
123 Siukola Mikko 4d FI YliG
124 Gong Xiaoyu 4d CN Zhej
125 Jankovic Zoran 4d RS KGRa
126 Laatikainen Vesa 4d FI eGo
127 Karadaban Denis 4d FR 38Gr
128 Imamura-Cornuejols Toru 4d FR 38Gr
129 Bővíz Dominik 4d HU Szfv
130 Liu Xinyu 4d CN Beij
131 Verhagen Rudi 4d NL Ensc
132 Paga Pierre 4d GB Cegc
133 You Xiaochuan 4d CN Beij
134 Salignon Jerome 4d FR 38Gr
135 Lechasseur Jean-Sébastien 4d CA Biba
136 Zhang Wentian 4d CN Beij
137 Ohlenbusch Arne Steen 4d DK Hor
138 Park Myong Soo 4d KR Seo
139 Sato Toshio 4d JP
140 Stauder Leon 4d DE LU
141 Budig Stefan 4d DE HH
142 Bogdanov Viktor 4d RU 10Pt
143 Huang Heyang 4d CN Beij
144 Yang Yi 4d CN Beij
145 Budahn Michael 4d DE B
146 Yatsenko Dmytro 4d UA Kyiv
147 Sora Sorin Adrian 4d RO Crav
148 Wu Johnson Chao-Han 4d TW
149 Liang Zhijie 4d CN Beij
150 Yumoto Tetsuya 4d JP
151 Nevala Mikko 4d FI OGP
152 Guo Chengqing 4d CN Hang
153 Hamrah Schayan 4d AT Ebisu
154 Lieberum Christopher 4d DE GOE
155 Kimura Hiroshi 4d JP xxx
156 Welter Marlon 4d DE GOE
157 Poltronieri Bruno 4d GB WarU
158 Huang Aja 4d GB Lndn
159 Komoto Tadashi 4d JP Toky
160 Jipp Thomas 4d DE HH
161 Tseng Chi-Yang 4d TW Nckugo
162 Kostka Ivan 4d CZ TFMi
163 Wolter Bernd 4d DE B
164 Kanazashi Tatsuo 4d JP
165 Berben Tobias 4d DE HH
166 Kaper Erik 4d NL Amst
167 Savo Jesse 4d FI Haya
168 Fujino Kenji 4d JP Toky
169 D'Bel Suzanne 4d MY Toky
170 Bouwman Gelmer 3d NL Delf
171 Tamura Akira 3d AU Bris
172 Knauf Barbara 3d DE K
173 Kettenring Thomas 3d DE M
174 Asano Itaru 3d JP
175 Shakhov Kim 3d RU 77Mo
176 Peng Zizhou 3d CN Sichu
177 Yoshida Michito 3d JP
178 Cipra Petr 3d CZ MJes
179 Urabe Yoshimichi 3d JP Kama
180 Blanchard Benjamin 3d FR 75Ju
181 Riedeman Dick 3d NL Delf
182 Knauf Torsten 3d DE KI
183 Pitrop Alexandru-Petre 3d RO Boto
184 Dubakovic Dragan 3d RS KGRa
185 Trinks Daniela 3d DE B
186 Hubert Jerome 3d FR 75Op
187 Stankovic Mijodrag 3d RS NiSt
188 Iugulescu Sergiu_Dan 3d RO CSRB
189 Marz Michael 3d DE J
190 Yang Luoyi 3d CN Shen
191 Ohlenbusch Soeren 3d DK Oden
192 Khudoleev Artem 3d RU 77Mo
193 Marz Manja 3d DE J
194 Zhou Runtao 3d CN Shan
195 Na Cong Chuan 3d CN
196 Poon Szeming 3d CN Hong
197 Kitada Toshiyuki 3d JP xxx
198 Shen Yao 3d CN Shan
199 Giedrojč Krzysztof 3d PL
200 Pace Alessandro 3d IT BIBA
201 Lips Fabien 3d FR 75Al
202 Salo Tuomo 3d FI eGo
203 Lee Semi 3d FR 38Gr
204 Lextrait Cesar 3d FR 13Ma
205 Zhao Ruiliang 3d CN Shanghai
206 Sawada Susumu 3d JP Saga
207 Ota Nobuhisa 3d JP
208 Batraev Vladimir 3d RU 63To
209 Sun Sai 3d CN Beij
210 Granger Alban 3d FR 35Re
211 Jacimovic Mihailo 3d RS KGRa
212 Heshe Thomas 3d DK Kolding
213 Wang Bengang 3d CN Shan
214 Avram Laura 3d RO Bist
215 Beggerow Joachim 3d DE BS
216 Engels Andre 3d NL Eind
217 Meemken Kai 3d DE Bayreuth
218 Kuehner Christian 3d DE MZ
219 Akiya Tatsushi 3d JP
220 Ota Akihiko 3d JP
221 Sannes Paal 3d NO Oslo
222 Csizmadia Gyorgy 3d HU BuPe
223 Snidal Bronislav 2d CZ TOst
224 Bantla Chafiq 2d DE DIN
225 Li Haohan 2d CN 31To
226 Sekiguchi Kiyoshi 2d JP Yoko
227 Snidal Bronislav 2d CZ TOst
228 Harada Katsusuke 2d JP
229 Hanusch Gerd 2d DE M
230 Leung Joanne 2d GB NoCb
231 Kachanovskyi Mykhailo 2d UA Rivn
232 Kouba Petr 2d CZ APWS
233 Zandveld Peter 2d NL Amst
234 Digard Martin 2d FR 75Al
235 Tanaka Masao 2d JP
236 Nishijima Akira 2d JP
237 Sambale Bernd 2d DE L
238 Umemoto Keizo 2d JP
239 Lajunen Pekka 2d FI HGK
240 Winkler Michael 2d AT Wien
241 Hashiguchi Issei 2d JP Osak
242 Hanevik Severin 2d NO Berg
243 Chen Longteng 2d FR 38SE
244 Dumont Louis 2d FR 92An
245 Vazquez Oscar 2d ES NamB
246 Zakharzhevskyy Andriy 2d UA Roma
247 Frangi Manuel 2d FR 06Ni
248 Sakai Fujikazu 2d JP Toky
249 Schuurink Ivo 2d NL Arnh
250 Heikkinen Arto 2d FI YliG
251 Weber Helmut 2d DE BN
252 Iguchi Hiromasa 2d JP Toky
253 Noguchi Hidenori 2d JP Zush
254 Karaerkek Kerem 2d TR Ank
255 Schreiber Timo 2d DE B
256 Baker Lucas 2d CH Zuri
257 Sugime Masanao 2d JP Obih
258 Arlander Markus 2d FI
259 Gorzhaltsan Vladimir 2d RU 78SP
260 Uchikune Koichi 2d JP Izu
261 Nakagawa Masahito 2d JP Zush
262 Mirka Jakub 2d CZ Plze
263 Grzeschniok Anton 2d DE F
264 Pittner Arved 2d DE B
265 Lee Heng-Chen 2d TW Taiw
266 Maula Anttoni 2d FI YliG
267 Dubiel Marika 2d NL Amvn
268 Uesaka Susumu 2d JP Toky
269 Hauenstein Andreas 2d US PaAl
270 Metta Carlo 2d IT Pisa
271 Hjartnes Tomas 2d NO Berg
272 Inigo Yanez Pierre 2d FR 30Al
273 Zaleskas Vladas 2d LT Kaun
274 Walde Tashi 2d DE BN
275 Kondo Shiro 2d JP Toky
276 clergue olivier 2d FR 13Ma
277 Jensen Finn 2d DK OGK
278 Kachyna Ondrej 2d CZ Brno
279 Romeika Ernestas 2d LT Kaun
280 Arsinoaia Viorel 2d RO Tims
281 Daimon Rokuro 2d JP
282 Heikkinen Juho 2d FI Pogo
283 Olsson Ulf 2d SE Gote
284 Uchida Minoru 2d JP Yoko
285 Boehme Janine 2d DE BZ
286 Cao Ngoc-Trang 2d FR 67SE
287 Lee Hsuan-Ju 2d TW Taiw
288 Forstenlehner Michael 2d AT Linz
289 Hyodo Susumu 2d JP Kaw
290 Raumann Frederik 1d DE D
291 Goettsche Thomas 1d DE B
292 Wandel William 1d NL Amst
293 Praz Sylvain 1d CH Neu
294 Meyer Jürgen 1d DE RE
295 Verhagen Ronald 1d NL Almere
296 Cieplý Aleš 1d CZ
297 Bartova Jitka 1d CZ APra
298 Tadeáš Berkman 1d CZ Usti
299 Silles Marco 1d DE BN
300 Krogt Harry_van_der 1d NL Leid
301 Matsuo Masaki 1d JP Toyo
302 Samukawa Tadashi 1d JP
303 Tecchio Pierre 1d FR 63Ce
304 Knippel Arnaud 1d FR 76Ro
305 Pennanen Juho 1d FI Yigo
306 Šimůnková Martina 1d CZ Jabl
307 Hageman Ger 1d NL Utre
308 Sgaravatti Niccolo 1d IT Pado
309 Suzuki Shozo 1d JP Tsu
310 Cornuejols Dominique 1d FR 38Gr
311 Prince Nicholas 1d CA Hami
312 Fang Fang 1d CN Guan
313 Pitters Patrick 1d DE FL
314 Stoehr Marc 1d SE Stockholm
315 Sora Adelina 1d RO Crav
316 Zellerer Harald 1d NL Amst
317 Aussibal Gabriel 1d FR 67SE
318 Au Ming 1d NL DHaa
319 Schomberg Niels 1d DE MEE
320 Schmidt Jakob 1d DE MR
321 Nakano Yoshinori 1d GB Bmhm
322 Guo Naichun 1d DE DA
323 Ezoe Fumiomi 1d JP Sapp
324 Huang Ying 1d CN
325 Mex Gerd 1d DE Wil
326 Goebl Vaclav 1d CZ
327 Neumann Norbert 1d DE B
328 Yoshikai Keiichi 1d JP
329 Jordan Daniel 1d DE OL
330 Tappe Jochen 1d DE DA
331 Milosevic Aleksandar 1d RS BGgo
332 Pankoke Jens 1d DE OL
333 Codrin Vasiloanca 1d RO C.S.ATARI
334 Manning Toby 1d GB Leic
335 Zhang Hui 1d CN Central London Go Club
336 Dicá Vladimír 1d CZ BecNTep
337 Poliak Miroslav 1d SK Brat
338 Es Martin_van 1d NL Heer
339 Gauthier Henri 1d FR 21Di
340 Roads Francis 1d GB Wans
341 Hanebeck Nils 1d DE KI
342 Seres Julia 1d HU Fot
343 Takeda Hideo 1d JP
344 Furjanic Lovro 1d HR Karl
345 Valkonen Jouni 1d FI Haya
346 Zingoni Alberto 1d IT Fire
347 Goncalves Simao 1d LU Luxe
348 Li Bo 1d CN 78SP
349 Trippel Lorenz 1d CH Zur
350 Ipsen Sven-Olaf 1d DE HH
351 Law Yu_Kai 1d DE TR
352 Ruse Victor 1d DE Himmelsturmer
353 Aubelle Flavien 1d CH Ishi
354 Jiruse Jaroslav 1d CZ Blan
355 Nakamura Hiromasa 1d JP Gora
356 Zhou Hong 1d CN Guan
357 Nikula Janne 1d FI YliG
358 Baaran Jens 1d DE BS
359 Johansson Kim 1d SE Big
360 Mochida Takeshi 1d JP Sapp
361 Saering Patrick 1d DE OS
362 Gaultier Astrid 1d FR 33Bo
363 Haga Sverre 1d NO Oslo
364 Grigoriu Elian Ioan 1d RO Galt
365 Gudmundsson Hallbjorn 1d IS Reyk
366 Or Yahel 1d IL TAv
367 Nakayama Yoshitaka 1d JP Kaom
368 Koch Colin-Marius 1d DE GOE
369 Izaki Masao 1d JP Kyot
370 Norvio Eerik 1d FI YliG
371 Miyajima Kuniaki 1d JP Kyo
372 Sanet Joel 1d US Mia
373 Ammermann Christoph 1k DE Ulm
374 Pongracz Gregory 1k US gotham go club
375 Karttunen Reino 1k FI eGo
376 Wirthmann Benjamin 1k DE F
377 Racz Thomas 1k DE
378 Csizmadia Robert 1k HU BuPe
379 Michal Timko 1k CZ APWS
380 Hensel Rainer 1k DE BN
381 Scott Lisa 1k US
382 Osamu Saito 1k JP
383 Matsunaga Kiyoshi 1k JP Toky
384 Guenther Benjamin 1k DE B
385 Mramorov Andrej 1k RU 77Mo
386 Kirch Florian 1k DE ER
387 Koehler Axel 1k DE B
388 Kleczkowska Klaudia 1k PL Olsz
389 Brockman Marko 1k FI OGP
390 Tsukamoto Kazuo 1k JP Toky
391 Kadotani Naoto 1k JP Toky
392 Jadron Milan 1k SK Brat
393 Huang Yicheng 1k CN
394 Berghoff Sebastian 1k DE HH
395 Scheuplein Vivian 1k DE DA
396 Rousseau Clement 1k FR 69Ly
397 Yonemura Nobumasa 1k JP Toky
398 Šodek Dalibor 1k CZ TFMi
399 White Michael 1k FR 76Ro
400 Warkentin Eric 1k FR 59Li
401 Bensel Rolf 1k DE DT
402 Saito Osamu 1k JP Japan E-mail
403 Koller Thomas 1k CH Zur
404 Sato Hikaru 1k JP
405 Heuer Falk 1k DE OS
406 Countcham Prakash 1k FR 92Bo
407 Wilken Volker 1k DE HH
408 Chladkova Tereza 1k CZ TFMi
409 Zilberberg Viktor 1k RU 52NN
410 Kittlitz Adrian 1k DE ED
411 Palmers Christian 1k AT Ebi
412 Pittner Thomas 1k DE B
413 Izaki Yaeko 1k JP Kyot
414 Sergeant Yves 1k FR 75Op
415 Czernia Rafael 1k DE W
416 Ohlenbusch Birgit 1k DE KI
417 Kehmann Hartmut 1k DE HB
418 Riedl Christian 1k DE BT
419 Zhang Shuotong 1k CN
420 Pillon Thibault 1k CH Neu
421 Sampedro Juan 1k ES NamB
422 Poerschke Chris 1k DE HD
423 Cockburn Michael 1k GB StAl
424 Mečíř Ladislav 1k CZ Libe
425 Lamprecht Martin 1k DE KI
426 Waschipky Robert 1k DE L
427 Haga Erik_Nilsen 1k NO Oslo
428 Niemi Antti 1k FI YliG
429 Luethke Hans-Eckart 1k DE SN
430 Hadlich Uwe 1k DE B
431 Avenel Augustin 1k FR 63Ce
432 Zubalik Michal 1k CZ TFMi
433 Haas Richard 1k DE DA
434 Tsujigaki Kenji 2k JP Kyo
435 Walvisch Demian 2k BE Antw
436 Urban Andreas 2k DE B
437 Effenberg Alfred 2k AT Wien
438 Harvey Helen 2k GB Manc
439 Zoetzsche Hans 2k DE L
440 Kylmaenen Kai 2k SE Stoc
441 Chen Yifei 2k CH ER
442 Maltere Julien 2k FR 75Al
443 Schirmer Leo 2k DE xyz
444 Baudis Petr 2k CZ APra
445 Neubauer Peter 2k AT Gote
446 Loiseau Hugo 2k FR 75Ju
447 Moudrik Josef 2k CZ APra
448 Goerss Michael 2k US Ariz
449 Artesi Stefano 2k IT Trie
450 Berthomier Frederic 2k FR 75Al
451 Moldovan Christian 2k DE E
452 Novik Mikhail 2k EE Tart
453 Caha Frantisek 2k CZ APWS
454 Mori Kaoru 2k JP Toky
455 Hartmann Kirsten 2k DE BN
456 Vannieuwenhuyse Joost 2k BE Antw
457 Galunov Jakov 2k IL HAI
458 Mallik Darrell 2k NL Amst
459 Ries Vilem 2k CZ APra
460 Adelsberger Christoph 2k DE KN
461 Hricova Jana 2k CZ APmG
462 Fenech Albert 2k FR 67SE
463 Grimm Kirsten 2k DE FR
464 Martinelli Alessandro 2k IT Roma
465 Cano Alain 2k FR 91Or
466 Waczulik Juraj 2k SK Brat
467 Xu Meide 2k DE GOE
468 Averous Christophe 2k FR 67SE
469 Masson Lucie 2k FR 22La
470 Sokolowsky Bernd 2k DE ER
471 Kostka Hans 2k DE M
472 Messerschmidt Reinhardt 2k ZA Bris
473 Donzet Cecile 2k FR 75Al
474 Jacobsen Manuel 2k DE HH
475 Landskron Burkhard 2k DE GP
476 Sakashita Satoshi 2k JP Toky
477 Rueten-Budde Jan 2k DE HH
478 Bourhis Francois 2k FR 75Al
479 Plikk Michael 2k NO Oslo
480 Ito Seiichi 2k JP Chor
481 Imiya Teruo 3k JP Yoko
482 Mourik Henk 3k NL Amst
483 Arsentjev Egor 3k RU 77Mo
484 Walraet Matthieu 3k FR 75Pa
485 Bouwman Gerard 3k NL Sall
486 Parton Maurizio 3k IT Pisa
487 Draaisma Henk 3k NL Venl
488 Waelde Simone 3k DE DA
489 Kunisch Wulf 3k DE H
490 Oka Isamu 3k IT Fire
491 Takeno Yusuke 3k JP
492 Stiassny Martin 3k SE Leksand
493 Kobayashi Takashi 3k JP Osak
494 Schomberg Karen 3k DE MEE
495 Runge Niels 3k NL Cule
496 Akaike Keiko 3k JP Toky
497 Wilhelem Hugues 3k FR 75Al
498 Vielfaure Charlotte 3k FR 07Au
499 Popova Marina 3k RU 77Mo
500 Desjobert Jean-Marie 3k FR 35Re
501 Kondo Kazumi 3k JP Kiri
502 Sonnenberger Joerg 3k DE HRO
503 Sultanbekov Damir 3k RU 02Uf
504 Blom Jaap 3k NL Leid
505 Calon Ruben 3k NL Eind
506 Mori Toshiya 3k JP Chi
507 Yoshino Sadayoshi 3k JP Sait
508 Hessing Piet 3k DE B
509 De_Francesco Leonardo 3k IT Roma
510 Hrbek Stepan 3k CZ APmG
511 Zabirov Innokentij 3k RU 77Mo
512 Moorer Donald 3k NL Gron
513 Vannier Luc 3k FR 31To
514 Daverkausen Bernd 3k DE B
515 Crubellier Etienne 3k FR 63CE
516 Vápenka Petr 3k CZ
517 Tomsu Adriana 3k CZ TFMi
518 Tozser Imre 3k HU Salg
519 Pylypchuk Andrii 3k UA Rivn
520 Luber Tomáš 3k CZ TOst
521 Qiu Xin 3k CN Shan
522 Cherestes Andrei 3k RO
523 Severing Ingo 3k DE KI
524 Schimmel David 3k DE DD
525 Muehl Desiree 3k DE Wien
526 Richter Uwe 3k DE FT
527 Junek Martin 4k CZ Brno
528 Solomojchenko Ilja 4k RU 77Mo
529 Boyen Kris 4k BE Leuv
530 Zhang Ailian 4k FR 67SE
531 Braida Vivien 4k FR 94No
532 Takechi Harumi 4k JP Kawa
533 Schweitzer Erik 4k DE W
534 Steinbuch Jonathan 4k DE OS
535 Krajnov Anton 4k RU 77Mo
536 Brummelkamp Erik 4k NL Nijm
537 Toutain Jeremy 4k CH Lau
538 Harvey Martin 4k GB Manc
539 Finke Martin 4k NL Utre
540 Zimdars Joschka 4k DE Hannover
541 Wen George 4k GB
542 Palencar Ladislav 4k SK Kosi
543 Schulz Dominique 4k DE B
544 Eifinger Michael 4k DE MZ
545 Huyshe Roger 4k GB Shre
546 Malinic Natasa 4k BA Banj
547 Kaniuk Geoff 4k GB Camb
548 Havik Tamara 4k NL DHaa
549 Runavot Pierre 4k FR 84Av
550 Rouquette Gregory 4k FR 06Ni
551 Weigmann Arved_Ben_Gerhard 4k DE P
552 Conradi Paul 4k DE HH
553 Miroslava Goeblova 4k CZ
554 Ohlenbusch Marit 4k DK Hor
555 Bohm Stanislav 4k CZ TOst
556 Aoyama Hisae 4k JP
557 Kares Ondrej 4k CZ MJav
558 Blek Dominik 4k PL Toru
559 Vrablik Jan 4k CZ APra
560 Wagner Gabriel 4k DE TR
561 Xu Ling 4k DE HH
562 Šturm Tomáš 4k CZ TOst
563 Dejouhanet Christophe 4k FR 22La
564 Danek Michal 4k CZ Apra
565 Szychowiak Wojciech 4k PL Bydg
566 Hilgenbos Wim-Jan 4k NL Amer
567 Anderson Christian 4k AT Go7
568 Irl Cornelia 4k US PaAl
569 Zemor Solal 4k FR 33Bo
570 Sakurai Ikuma 4k AT Go7
571 Green Jonathan 4k GB Leam
572 Nozar Mikulas 4k CZ Brno
573 Boesze Daniel 4k AT Go7
574 Hebsacker Steffi 4k DE HH
575 Nishiura Keiji 4k JP xxx
576 Tomek Vitezslav 5k CZ TFMi
577 Bink Fons 5k NL Eind
578 Wegiel Ireneusz 5k PL Wars
579 Tomek Vojtech 5k CZ TFMi
580 Crispien Ilona 5k DE Tue
581 Husmann Patrick 5k DE B
582 Medak Damir 5k HR Zagr
583 Ahrens Ines 5k DE MS
584 Mezin Savva 5k RU 77Mo
585 Willemson Jan 5k EE Tart
586 Rocher Jeremie 5k FR 94Ca
587 Kraus Carsten 5k DE PF
588 Andreas Ebert 5k DE
589 Sato Taeko 5k JP Kyot
590 Merk Guido 5k DE HH
591 Limbach Yvonne 5k DE B
592 Jourdan Marc 5k FR 75Al
593 Zhu Tian Rong 5k CA CamU
594 Kohonen Sari 5k FI eGo
595 Hrušková Jana 5k CZ TOst
596 Nara Taeko 5k JP Toky
597 Oravec Ivan 5k SK Brat
598 Roelofs Yvonne 5k NL Utre
599 Hjartnes Kjetil 5k NO Berg
600 Petrashevska Nika 5k UA Kyiv
601 Suarez Ivan 5k FR 72Ma
602 Sapach Oleg 5k RU 78SP
603 Schultze Achim 5k DE Goettingen
604 Bauma Jiri 5k CZ APra
605 Stalinski Emilia 5k DE B
606 Tarasenko Svitlana 5k UA Kyiv
607 Pavelka Antonin 5k CZ Brno
608 Dulac Olivier 5k FR 38Gr
609 Bensel Naomi 5k DE DT
610 Muteki Fumiko 5k JP
611 Cherepanov Gleb 5k RU 54No
612 Bolander Jacob 5k SE Falu
613 Waczulikova Barbora 5k SK Brat
614 Pirvu Andreea-Elena 5k RO Brai
615 Gavrilov Oleg 5k RU 78SP
616 Tobias Jiri 5k CZ Brno
617 Qiu Xu 5k CN Shan
618 Podbiol Krzysztof 5k PL Chor
619 Van_Nyen Roel 5k BE Antw
620 Sedlacek Jiri 5k CZ APra
621 Bernscherer Christian 5k AT Go7
622 Bailey Stephen 5k GB Arun
623 Jansky Dusan 5k CZ APmG
624 Vasa Vojtech 5k CZ APmG
625 Nemčok Michal 5k CZ TFMi
626 Hoedtke Matthias 5k DE HL
627 Kouba Zdenek 5k CZ APWS
628 Gajdos Chantal 5k FR 63Ce
629 Pilet Arnaud 5k CH TdP
630 Oesch Jean-Luc 5k CH Lau
631 Souchay Jean 5k FR 75OB
632 Durand Briac 5k FR 34Mo
633 Richard Sylvain 5k FR 44MN
634 Thoerner Vanessa 5k DE GT
635 Samajova Kamila 5k CZ TOst
636 Chauvin Christian 5k FR Lisb
637 Boittin Cedric 6k FR 90Be
638 Osthaus Martin 6k DE HB
639 Graef Danny 6k DE B
640 Meyer Jan Christian 6k DE H
641 Csizmadia Miklos 6k HU BuPe
642 Domanski Filip 6k PL Wars
643 Balduin Kalli 6k DE B
644 Kubitova Josefa 6k CZ APWS
645 Neumann Joachim 6k ES Barc
646 Sanada Takamasa 6k JP Kansai
647 Smolarikova Sona 6k SK Kosi
648 Harasimowicz Marcin 6k PL Krak
649 Dvoracek Jindrich 6k CZ MJes
650 Heinicke Frank 6k DE L
651 Bohdanovych Vadym 6k UA Kyiv
652 Bővíz László 6k HU Szfv
653 Kachanovskyi Volodymyr 6k UA Rivn
654 Narjes Mieke 6k DE HH
655 Kondo Hideki 6k IT Fire
656 Solomojchenko Alexandra 6k RU 77Mo
657 Dankova Lenka 6k CZ APra
658 Mauke Andreas 6k DE M
659 Jin James 6k SE Bot
660 Khafizov Andzhej 6k RU 16Kz
661 Moravec Miloslav 6k CZ TOst
662 Mullens Richard 6k GB Lonc
663 Bourquin Laurent 6k FR
664 Costea Valeria 6k RO Bucu
665 Tawussi Frank 6k DE H
666 Kapfer Wolfgang 6k DE Reg
667 Durand Adrien 6k FR 44Na
668 Bertok Davide 6k IT Trie
669 Schulz Malte 6k DE HH
670 Paar Kurt 6k AT Frau
671 Lindner Cindy 6k DE B
672 Arsinoaia Ioan_Alexandru 6k RO Tims
673 Fokina Alexandra 6k RU 77Mo
674 Pecha Vladan 7k CZ TFMi
675 Tao Shende 7k DE TR
676 Marsh Matt 7k GB Shfd
677 Hassel Ulf_von 7k DE HLD
678 Mandel Philipp 7k DE Jena
679 Rusanovskyi Dmytro 7k UA Kyiv
680 Klaudis Benedikt 7k CZ APra
681 Dittmann Jenny 7k DE KI
682 Nina Prudova 7k RU 77Mo
683 Lindholm Joakim 7k SE Big
684 Rieger Marc_Oliver 7k DE TR
685 Wiedner Marcel 7k DE BZ
686 Podpera Milos 7k CZ APWS
687 Fink Gabriel 7k DE B
688 Piffel Christopher 7k AT Go7
689 Derrien Luc 7k FR 35Re
690 Huber Alexander 7k AT Go7
691 Janos Radim 7k CZ UDec
692 Thao Michael 7k FR 35Re
693 Rocher Mathias 7k FR 69Ly
694 Praus Jan 7k CZ APmG
695 Muche Florian 7k DE HH
696 Schendel Birgit 7k DE HH
697 Grotepass Christoph 7k DE E
698 Werner Peter 7k DE UL
699 Salo Aura 7k FI eGo
700 Donle Michaela 7k DE P
701 Ellenbroek Han 7k NL Utre
702 Kushnir Roman 7k UA Rivn
703 Tranchida Philippe 7k BE Pant
704 Cassidy John 7k BE Leuv
705 Horan David 7k GB Ches
706 Stojanovic Voja 7k BE
707 Tschachtli gabriel 7k FR kgs
708 Margaryan Sofya 8k AM Armen
709 Furuyama Michiyo 8k JP Suit
710 Menendez Alejandro 8k ES NamB
711 Krajnov Jaroslav 8k RU 77Mo
712 Finkelnberg Hans 8k NL Leid
713 Okawa Atsuko 8k JP Mori
714 Likosar Valentin 8k SI Krnj
715 Malko Yaroslav 8k UA Rivn
716 Chizuko Sento 8k JP Toky
717 Koskivaara Olli 8k FI Haya
718 Ringel Juergen 8k DE A
719 Wal Henk_van_der 8k NL Leid
720 Andre Simon 8k ES Gast
721 Steffensen Michael 8k DK OGK
722 Kirch Daniel 8k DE BN
723 Vasova Dita 8k CZ APmG
724 Averty Benoit 8k FR 35Re
725 Krentz Tony 8k DE HL
726 Schröter Georg 8k DE Dresden
727 Anderson Elisabeth 8k AT Go7
728 Rueten-Budde Doerte 8k DE HH
729 Sheredeko Heorhii 9k UA Kyiv
730 Nørgaard Finn 9k DK OGK
731 Defer Tristan 9k CZ Brno
732 Rusanovskyi Yevhen 9k UA Kyiv
733 Medak Mirta 9k HR Zagr
734 Chen Yikuan 9k CH ER
735 Masarovic Julius 9k SK Brat
736 Symonenko Viktoriia 9k UA Kyiv
737 Riedeman Marcel 9k NL Delf
738 Zimmer Michael 9k DE EMD
739 Hubert Keiko 9k FR 75Op
740 Schwede Robert 9k DE
741 Skuppin Lara 9k DE BN
742 Ganeeva Gulya 9k NL Delf
743 Odobasic Drazen 9k HR Lipo
744 Durik Juraj 9k SK Brat
745 Sajvaldová Zuzana 9k CZ Brno
746 Morozova Svetlana 9k RU 50Vi
747 Papazoglou Jean-Yves 9k FR 31To
748 Škrle Jan 9k CZ ATea
749 Krotovych Oleh 9k CZ APra
750 Ridley Patrick 9k GB Ches
751 Vonsovsky Jakub 9k CZ Brno
752 Breitenbauch Gudrun 10k DE HH
753 Freeman Edward 10k GB Bmhm
754 Hallamaa Malviina 10k FI YliG
755 Lebon Joffrey 10k FR GRAUG clermont
756 van Dijk Steven 10k NL Goud
757 Caers Bart 10k BE Geel
758 Bukovska Anezka 10k CZ APmG
759 Huang Jinsheng 10k CN
760 Olexa Igor 10k SK Kosi
761 Chizuru Sakai 10k JP
762 Swiatkowska Ewa 10k PL Wars
763 Negri Ekaterina 10k RU 77Mo
764 Wolf Ramona 10k DE H
765 Melkes Ondrej 10k CZ Brno
766 Severing Fenja 10k DE KI
767 Girard Elise 10k FR 48AL
768 Pitchford Anthony 10k GB Ches
769 Adamek Jakob 10k AT Go7
770 Severing Lynn 10k DE KI
771 Alexander Casey 10k unknown Arun
772 Ge Yao 10k CN Beij
773 Zacek David 10k CZ APWS
774 Margaryan Anahit 10k AM Armen
775 Durand Tudual 10k FR 34Mo
776 Kopáček Petr 11k CZ
777 Gavigan Gerry 11k GB SLon
778 Pelekh Vitalii 11k UA Rivn
779 Arsentjev Andrej 11k RU 77Mo
780 Posset Jorit 11k AT Go7
781 Gysson Jyrgen 11k EE Tart
782 Mramorov Mikhail 11k RU 77Mo
783 Giurin Stefano 11k IT Rave
784 Freiburghaus Sandra 11k CH Thun
785 Takeuchi Mieko 11k JP Toky
786 Kübler Joschka 11k DE HH
787 Waczulikova Kristina 11k SK Brat
788 Marz Ferdinand 11k DE J
789 Donner Lela 11k DE B
790 Soukup Jinřdich 11k CZ ATea
791 Malkiewicz Wojciech 11k PL Toru
792 Marconi Anna 11k IT Udin
793 Misak Vojtech 11k CZ APWS
794 Cafourek Petr 11k CZ APmG
795 Siivola Sinikka 12k FI Bosh
796 Fricheteau Catherine 12k BE Pantin
797 Bashforth Stephen 12k GB Leic
798 Podpěrová Anna 12k CZ APWS
799 Medak Robert 12k HR Zagr
800 Kullik Bettina 12k DE SN
801 Dvoracek Mikolas 12k CZ MJes
802 Bővízné Detre Judit 12k HU Szfv
803 Kubita Mikulas 12k CZ APWS
804 Ličytė Janina 12k LT Viln
805 Breitsprecher Julia 12k AT Go7
806 Gulasi Josef 12k CZ Plze
807 Doyle Carol 12k IE Dubl
808 Skala David 13k CZ EPar
809 Miyama Masako 13k JP Sai
810 Slusarczyk Karolina 13k PL Wars
811 Ito Keiko 13k JP Nhk
812 Soligon Diego 13k NL Utre
813 Schomberg Jan 13k DE MEE
814 Caliebe Frauke 13k DE KI
815 Ober Felix 13k DE
816 Classen Wolfgang 13k DE
817 Malkiewicz Cezary 13k PL Toru
818 Jumelin Macha 13k FR Lorient
819 Atanasiu Ruxandra 13k RO Bucu
820 Rieger Angelika 14k DE TR
821 Goloubkov Alexandra 14k FR 13Ma
822 Hashimura Keiko 14k JP Kans
823 Odobasic Branko 14k HR Lipo
824 Wegiel Magdalena 14k PL Warsaw
825 Csizmadia Viktoria 14k HU BuPe
826 Toyonaga Toshiyuki 14k JP Ouji
827 Pines Bar 14k IL Hai
828 Neubert Philipp 15k DE L
829 Xie Jianmei 15k CN Beij
830 Sedgwick Owen 15k CA Toro
831 Derrien Christele 15k FR 35Re
832 Krajnov Alexander 15k RU 77Mo
833 Collard Carlos 15k FR 67SE
834 Kocheganov Viktor 15k RU 52NN
835 Wang Yunfang 15k CN Beij
836 Audouard Simon 15k FR 13Ma
837 Riedeman Emil 15k NL Delf
838 Stalinski Sven 15k DE B
839 Donle Isabel 15k DE P
840 TOMOKIYO Constance-Mutsuko 15k FR 75Pa
841 Hrbkova Marta 15k CZ APmG
842 Iwamoto Yuriko 15k JP
843 Strelec Petr 15k CZ APra
844 Syrachev Vladimir 15k RU 16Kz
845 Li Yizhi 15k CN Beij
846 Schweitzer Johannes 16k DE W
847 Defer Leon 16k CZ Brno
848 Wang Mei 16k DE TR
849 Khudoleeva Olga 16k RU 77Mo
850 Nitsch Bruno 16k DE EMD
851 Breyer Bernd Theodor 16k AT Go7
852 Fárek Martin 16k CZ
853 Szychowiak Marianna 16k PL Bydg
854 Bailey Pauline 16k GB Arun
855 Igel Carsten 16k DE PB
856 Kondo Kimiyo 16k JP Toky
857 Nakamura Hisako 17k JP
858 Tamura Kiyo 17k AU
859 Bohatyrenko Yelyzaveta 17k UA Kyiv
860 Stelbacky Mojmir 17k SK Kosi
861 Dvorackova Eva 17k CZ MJes
862 Schramm Christina 17k DE KI
863 Ipsen Beate 17k DE Hamb
864 Defer Thierry 17k CZ Brno
865 Thomas Merk 17k DE HH
866 Sedgwick Alice 18k CA Toro
867 Nakamura Mieko 18k JP Yok
868 Sanada Fumi 18k JP Kans
869 Kroupa Pavel 18k CZ Brno
870 Arffman Riina 18k FI YliG
871 Gardowsky Angelika 18k AT Go7
872 Hrbek Michal 18k CZ APmG
873 Alimova Olga 18k MD Beij
874 Oesch Luca 18k CH Lau
875 Hilgenbos Qiang 18k NL Amer
876 Hensel Christiane 19k DE BN
877 Devouassoux Fleur 19k FR 73Ch
878 Kunath Heidi 19k DE BZ
879 Medak Stjepan 19k HR Zagr
880 Saltarelli Antoine 19k FR 21Di
881 Hebsacker Hannah 20k DE Hamburg
882 Pang Andy 20k CH
883 Alimov Andrei 20k MD
884 Brockman Tiia 20k FI Oulu
885 Stobiecki Bartłomiej 20k PL Lodz
886 Ono Nobuko 20k JP Osak
887 Stelbacka Dominika 20k SK Kosi
888 Mombaecher Enno 20k DE Hamb
889 Dvoracek Alexandr 20k CZ MJes
890 Suslik Branislav 20k SK xxx
891 Palencarova Alena 20k SK Kosi
892 Jirusova Anezka 20k CZ Blan
893 Stelbacka Martina 20k SK Kosi
894 Durand Laouen 20k FR 34Mo
895 Li Jingna 20k CN Beij
896 Stránská Markéta 20k CZ APWS
897 Vavrich Adam 20k CZ
898 Yu Meng 20k SE Bot
899 Shen Zhixing 20k CN Shan
900 Peres Aurelie 20k FR 63Ce
901 Luochen Liang 20k CN Beij
902 Jin Mattias 20k SE Bot
903 Ekstroem Elisabeth 20k SE Bot
904 Rogers John 20k GB Card
905 Pylypchuk Arsen 20k UA Rivn
906 Burzo Diana 20k RO KiseiBM
907 Germer Sascha 20k DE
908 Komoto Keiko 20k JP Toky
909 Glaude Tom FR 63Ce
910 Stalinski Viktor DE B
911 Lamprecht Bernhard DE Hamb
912 Klein Yvonne DE
913 Li Guangsen CN
914 Volkova Elena RU
915 Bhatti Sameer PK
916 Shi Liangchang CN
917 Qian Yi CN
918 Lo Ya-chien TW
919 Graupner Ines DE
920 Xiang Lihua CN
921 Ilie Sebastian-Leonard RO
922 Katarzyna Szychowiak PL Bydgoszcz
923 Hanečková Radka CZ
924 Draaisma Annegreet NL Venl
925 Bu Ming CN
926 Liu Tong CN
927 Yoshioka Takeo JP Kyot
928 Yanbukhtina Nailya RU EGC 2016 Organizing Committee
929 Li Yondong CN Shan
930 Chu Fong HK
931 Ebbesen Elke DE Hamb
932 Zhu Fang CN Hong
933 Yang Junqing CN
934 Antonenko Liudmila RU EGC 2016 Organizing Committee
935 Sun Ruoying CN
936 Kirill Shevchenko RU
937 Ren Jing CN
938 Li Shanshan CN
939 Zhuchkov Mikhail RU
940 Podperova Radka CZ APWS
941 Kitada Chikako JP xxx
942 Marz Leopold DE J
943 Averina Maiia RU
944 Bauer Marcus DE
945 Marz Larissa DE J
946 Mao Xiaoling CN
947 Sun Ruoying CN
948 Grosser Tomáš CZ
949 Zhu Le CN
950 Trenkler Gerhard AT
951 Gimat Brigitte DE BS
952 Stalinski Felicia DE B
953 Zhao Hongye CN
954 Volkov Maxim RU